укр / eng

18.10.2017     

Новини
УАРМБО
Учасники УАРМБО
Акредитація
Захист інтересів учасників УАРМБО
Партнери
Події
Мапа сайту
Пошук
 
Заходи УАРМБО в 2009-2010 рр.
 
Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес – освіти Рада УАРМБО
 
 
Члени УАРМБО
 
Учебные заведения Украины

Новини

Новини

[06.10.10] Впровадження курсу з корпоративної соціальної відповідальності в українських університетах: методологія, перші результати, перспективи
Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО) та компанія «Систем Кепітал Менеджмент» за підтримки мережі Глобального договору в Україні 6 жовтня 2010 р. Провели Круглий стіл «ВПРОВАДЖЕННЯ КУРСУ З КОРПОРАТИВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В УКРАЇНСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТАХ: МЕТОДОЛОГІЯ, ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ, ПЕРСПЕКТИВИ».
Співорганізаторами заходу є Економічний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національний університет "Києво-Могилянська академія", Науково-методична комісія Міністерства освіти і науки України з економіки та управління класичних університетів.
На доручення Міністерства освіти і науки України Робоча група з розробки навчально-методичного забезпечення дисципліни «Корпоративна соціальна відповідальність» розробила програму курсу для різних циклів навчання і комплект навчально-методичних матеріалів. Міністерством освіти і науки України рекомендовано з 1 вересня 2010 р. введення цього академічного курсу у навчальні плани підготовки фахівців з напрямів «Економіка і підприємництво» та «Менеджмент і адміністрування». 
Навчальна дисципліна «Корпоративна соціальна відповідальність» знайомить майбутніх фахівців з загальними закономірностями взаємодії бізнесу і суспільства, з основами їх використання в управлінні організаціями, сформує базові знання з теорії і практики корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) та сприятиме набуттю відповідних професійних компетенцій, що забезпечують формування соціально-відповідальної поведінки. 
 
Мета заходу: презентація програми «Корпоративна соціальна відповідальність» для рівня «Бакалавр», обговорення концепції та підходів у викладанні «КСВ» на рівні післядипломної освіти і магістерських програм, ознайомлення з наявним досвідом викладання курсу «КСВ» та стимулювання вітчизняних університетів до впровадження курсу «КСВ», залучення представників соціально відповідального бізнесу до вдосконалення навчальних програм та навчально-методичного забезпечення дисципліни «КСВ» і наповнення їх практичною складовою. 
 
Прес-реліз Copyright © 2004-2013 UAMDBE.
Всі права застережено