IX-й Зїзд УАРМБО

26 березня 2021 р. відбувся ІX-й звітно-виборний З‘їзд Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО).

Шаров Олег Ігорович, Генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти, Міністерства освіти і науки України, розповів про внесок професійних громадських організацій у реформування вищої освіти, підкресливши при цьому роль і внесок УАРМБО і схвально відгукнувся про досягнення і здобутки Асоціації.

Мельник Сергій Вікторович, Голова Ради УАРМБО 2011-2017 рр, завідувач сектору Державної наукової установи “Інститут освітньої аналітики” Міністерства освіти і науки України, член Національного агентства кваліфікацій, Національний експерт фінського агентства освіти EDUFI у своєму виступі зазначив здобутки УАРМБО у минулі роки і запропонував додати ще і такі напрями подальшої роботи: розроблення спільно з роботодавцями професійних стандартів фінансового та менеджерського спрямування, а також розроблення галузевої рамки управлінських навичок, як засобу наповнення профільних стандартів та програм вищої освіти.

Ушакова Ніна Миколаївна, Почесний Голова УАРМБО висвітлила результати діяльності УАРМБО за звітний період (2017-2021 рр).

Звіти про роботу Голови Ради минулого скликання, директора УАРМБО, звіт про виконання кошторису та проект кошторису 2021 були схвалені  делегатами З’їзду.

Особливо відзначені здобутки УАРМБО щодо експертизи нормативних документів з освіти, роботи над професійним стандартом викладача ЗВО, співпраці з Мережею Глобального договору та роботодавцями, проведення конкурсів студентських команд.

Зїздом обговорені і прийняті перспективні напрями подальшої роботи УАРМБО, а також обраний новий склад Ради та її Голова.