Стартував конкурс LoNG 2021

На початку 2021/22 навчального року Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти та Київська Бізнес Школа оголосили черговий Всеукраїнський конкурс LoNG-2021 (Look of New Generation/Погляд нового покоління) – “Блокчейн приходить в Україну” для студентських команд ЗВО.

Співорганізатор 2021 – кафедра економіки підприємства Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Партнери 2021: Спілка підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України та – Асоціація “Блокчейн Україна”

Конкурс відбувається за підтримки експертів робочої групи “Освіта та медіапідтримка ринку віртуальних активів України” Міністерства цифрової трансформації України.

Цьогорічне завдання пов’язане із застосуванням та регулюванням в галузях державного управління та фінансовому і банківському секторах України та можливостям та ризикам впровадження блокчейну для українських підприємств.

На Конкурс зареєструвались 40 команд (234 студенти) з 27 ЗВО з 17 міст України (Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Маріуполь, Одеса, Полтава, Рівне, Старобільськ, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів).

Наразі йде інтенсивна робота команд над проектами. Завершення першого туру Конкурсу – 3 грудня. Учасники мають представити презентації своїх проектів відповідно завдання, що вони отримали 12 жовтня на координаційній зустрічі. Фінал Конкурсу запланований на 16 грудня.