Пам’ять. І Любов.

19 травня 2022 року у Полтавському державному аграрному університеті відбулась у VI-а Міжнародна науково-практична конференція “Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики” у пам”ять про Маркіну Ірину Анатоліївну – знакового науковця, педагога, експерта, члена Ради УАРМБО (2017-2021), друга, чарівну жінку і просто Людину з великої літери.

Кафедра, яку вона згуртувала, Наукова Школа, яку вона заснувала, гідно продовжують і розвивають її справу. Отож з великою любов’ю і шаною згадували Ірину Анатоліївну численні колеги з університетів різних країн світу.

Тарас Данько – Голова Ради УАРМБО, Алла Касич – член Ради УАРМБО, Людмила Горохова – директор УАРМБО, Тетяна Лепейко – Голова НМК «Менеджмент» виступили не тільки як колеги, а й особисті друзі Ірини Анатоліївни.

Ми захоплюємось роботою і єдністю Ректорату Університету, улюбленої кафедри менеджменту імені І.А. Маркіної. Викладачі кафедри проводять наукові дослідження, всі види навчальних занять зі студентами, організовують конференції, займаються волонтерством задля підтримки наших Захисників, опікуються біженцями і подорожніми. 

Ми завжди підтримуємо і підтримуватимемо наших шановних колег.

Разом до Перемоги!

Слава Українцям!

Слава Україні!