УАРМБО активізує співпрацю з розвитку кластерної політики в Україні

1-2 березня 2024 р. голова Ради УАРМБО Тарас Данько та директор УАРМБО Людмила Горохова взяли активну участь у конференції “Кращі практики співпраці науки та бізнесу”, що була організована Українським кластерним альянсом (УКА). У своїй презентації Тарас Данько наголосив на значній ролі УАРМБО у популяризації кластерного руху та лобіюванні кластерної політики в Україні, виокремлюючи важливість сучасних управлінських практик для кластерного розвитку.

УАРМБО, яка є стейкхолдером екосистеми розвитку менеджменту в Україні, відіграє значну роль в вдосконаленні сучасних управлінських практик зі стратегічного менеджменту, управління проєктами, корпоративної соціальної відповідальності, сталого розвитку, публічного адміністрування, менеджменту інновацій та міжнародного бізнесу, які є критично необхідними для успішного кластерного розвитку в Україні.

Активна участь УАРМБО в діяльності УКА виявили значні перспективи залучення її експертного потенціалу до поглиблення співпраці та розвитку спільних ініціатив. Це підкріплено створенням робочої групи УАРМБО для підготовки круглого столу, що має на меті встановлення міцної інституціональної основи для майбутньої співпраці, спрямованої на удосконалення кластерної політики та практик в країні.

Данько (2024) Залучення експертного потенціалу УАРМБО у розвиток кластерної політики УкраїниЗавантажити